مالزی ایران

malaysiairan.com

                                                       وب سایت اطلاع رسانی صحیح از کشور مالزی

 

 

مالزی - ایران  دارای  چهار دفتر در مالزی و مشاوران  در ایران می باشد و کار خود را در مالزی برای ارائه خدمات از سال 1989 میلادی ،1367 شمسی در زمینه های فرش ، صنایع دستی ایران و لوستر شروع کرد. در حال حاضر در کلیه زمینه های تجاری، خدماتی و تحصیلی فعالیت دارد. همچنین با چندین شرکت از اروپا ، چین ،کشورهای عربی و آمریکا ارتباط تجاری دارد.

یکی از درخشانترین خدمات ما بیش از 200 مورد مشاوره و سرمایه گذاری در امر واردات و صادرات از ایران است.

ما در مالزی نه تنها در امور ثبت شرکتها ، مشاوره و خدمات ارائه می کنیم بلکه در زمینه های راه اندازی کسب کار و داشتن منبع در آمد در مالزی و همچنین در امور خرید فروش املاک و مشاوره در جهت ساخت و ساز برای سرمایه گذاران ایرانی که تمایل به سرمایه گذاری در این بخش را دارند قادر به مشاوره و همکاری می باشیم .

در حال حاضر ما موفق به راه اندازی چندین شرکت سود آور در مالزی شدیم که مشغول فعالیت اقتصادی می باشند. به عنوان نمونه، برای آشنایی شما با برخی از شرکتهای فوق الذکر می توانید به لینک وب سایت آنها در پايين همين صفحه مراجعه فرمائید.

مدیریت ما به هموطنان توصیه می کند که قبل از هر اقدامی جهت سرمایه گذاری ، ثبت شرکت با ما تماس گرفته و صحیح ترین اطلاعات را درهرمورد به صورت رایگان جویا شوند. مطمئن باشید که از مشاوره با ما زیان نخواهید کرد.

لینک شرکتهای زیر مجموعه مالزی ایران

www.persiancarpet.com.my        www.blackgolddiggers.com        www.la-class.com


 

 

Copyright © 2009-2015 Malaysia Iran . All rights reserved